ZICHTLOCATIES

Op onderstaande locaties wordt ook met LetterKlankStad gewerkt. 
U kunt vrijblijvend een afspraak maken met een van deze docenten om het materiaal te komen bekijken.
Aalten  M.ebbers@skbg.nl Moniek Ebbers
Alphen aan den Rijn  info@alphabeter.nl Sonja de Lange
Amsterdam (NH) info@holos.nu Trudy Ypma Turkenburg
Amsterdam (NH) info@speels-geleerd.nl Bregje Coolegem
Baarlo (L) andreaverlaek@gmail.com Andrea Verlaek
Belfeld (L) info@passendleren.nl Ine Lucker
Broek op Langedijk  miriam_otten@hotmail.com  Miriam Otten
Castricum (NH)  info@wonderwijs-coaching.nl Annemieke Hoogeboom
Delft (ZH) myra@het-luisterrijk.nl Myra Hillebrink
Deventer marita@profi-leer.nl Marita Klijn Velderman
Diemen marijke@jufonwheels.nl Marijke van Muijlwijk
Dronten avabalans@avabalans.nl Atteke van Aar
Eerbeek patriciarits@vrolijkevogels.nl Patricia Ritsema van Eck
Goor (O) m.vanderploeg@marcant-bsv.nl  Martine van der Ploeg
Haarlem info@heart4kids.nl  Regien Piers
Harderwijk info@iqbus.nl Mieke Brons
Heythuysen info@passendleren.nl Ine Lucker
Hilversum ingrid.schouten@in-sigt.com  Ingrid Schouten
Kerkrade info@groeienenbloeien.nl Roland Willems
Leiden  info@praktijk-halonaimala.com  Lara van Beek
Leiden l.stadhouders@aed-leiden.nl Lisette Stadhouders
Loenen patricia@aventurijn.org Patricia Ritsema
Lelystad avabalans@avabalans.nl Atteke van Aar
Melick  info@kr8lokaal.nl Marielle Wilms
Mill (NB) info@leerjewijzer.nl Lia van den Hoven
Naarden lidewij.besnard@gmail.com Lidewij Besnard
Nieuw Lekkerland lineke@jufinbeeld.nl Lineke van Oostrum
Nijmegen info@taalleesspelatelier.nl Anita van Doorn
Ochten verkoop@derolfgroep.nl De Rolf Groep
Onderdijk (NH) info@holos.nu Trudy Ypma Turkenburg
Raalte marita@profi-leer.nl Marita Klijn Velderman
Roosendaal saskia@praktijkhoogbegaafd.nl Saskia Claassens
Tuitjenhorn (NH)  info@wonderwijs-coaching.nl Annemieke Hoogeboom
Terwolde info@denkandersom.com Els van der Geld
Wassenaar methetoogopleren@outlook.com Marlies Hoffmann
Zwolle  avabalans@avabalans.nl Atteke van Aar